Z pasji do języka angielskiego i Wielkiej Brytanii.

o mnie

Kinga Dańczak

Należę do międzynarodowego grona specjalistów Neurolanguage Coaching® certyfikowanego przez Efficient Language Coaching Ltd., akredytowanego przez International Coach Federation.

W swoim zawodzie pracuję od 2012 roku, kiedy obroniłam swoją pracą magisterską na temat pokonywania bariery przed mówieniem w języku obcym u osób dorosłych i uzyskałam tytuł magistra na UŚ jako filolog języka angielskiego o specjalności nauczycielskiej. 

W czasie studiów pracowałam i mieszkałam w Wielkiej Brytanii i pokochałam ten kraj całym sercem. Mieszkałam z rodowitymi anglikami, gdzie miałam okazję ćwiczyć brytyjski akcent, zwiedziłam sporą część Anglii, a przede wszystkim zakochałam się w cudownym krajobrazie i cudownych brytyjskich chatkach. Z mojej fascynacji kulturą Brytyjską powstała nazwa British Cottage (brytyjska chatka), a z pasji do języka angielskiego zajmuję się pomaganiem ludziom w pokonywaniu ich barier językowych.

W mojej pracy stawiam na zaangażowanie i widoczne efekty. Moim zadaniem jako coacha językowego jest przede wszystkim umożliwienie klientowi pełnego wykorzystanie jego własnych zasobów: potencjału językowego, stylu uczenia i sprecyzowanych celów.

Galeria

Wierzę, że z odpowiednim podejściem i pozytywnym przekonaniem każdą barierę da się pokonać.

Odkryj nową jakość ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO